Vhledya osobní konzultace

Zrcadlím, provázím v přítomném okamžiku ... stejně jako jsem byla nesčetněkrát obdarovaná já, dělím se o to, co jsem dostala, jako když jedna svíce zapaluje druhou, s vědomím, že není nikdo koho by cokoliv bylo a všechno už máte (koan).

Makeup Artist

Belen Ava

Hello, I’am Belen Ava! I love people love to fell beautiful, which is the reason I’ve spent last 10 years engulfed in doing Makeup & Hair Stylist.

Makeup viverra tristique justo duis vitae diam neque nivamus aestan ateuene artines aringianu atelit finibus viverra nec lacus. Nedana theme erodino setlie suscipe no curabi elit finibus viverra nec a lacus themo the drudea seneoice misuscipit non sagie the fermen.

about3
about2
about
Belen Ava / Makeup Artist
What We Do

Services

Our main services face makeup, eyebrown makeup, haircut makeup, facial makeup, dressing table, bride makeup, wedding makeup, effeect makeup, occasion makeup etc.

Our Pricing

Pricing Plan

Bridal Makeup

$200

Our stylist consults & delivers you a precision bridal makeup.

Face Makeup

$45

Our stylist consults & delivers you a precision face makeup.

Hair Color

$60

Our stylist consults & delivers you a precision hair color.

Hair Makeup

$50

Our stylist consults & delivers you a precision hair makeup.

Event Makeup

$100

Our stylist consults & delivers you a precision event makeup.

Nails

$50

Our stylist consults & delivers you a precision hair color.

Portfolio

Our Gallery

Our Blog

Latest News

Láskotvoři
Poeterapie - 5. 11. 2022

Láskotvoři

Tvořením z přadýnka Lásky snad podle prastaré zkazky upletena naše nahota s vírou v dobro života, v zázraku doteku Těla se Zemí – darem lidského vtělení Ticho se v Srdci rozhostilo s Láskou mysl si v Sobě podmanilo a v krvi  ZA-tím zpívá dech o nekonečných ve-smírech v nás … Už je čas.

Read More
Mezi nádechem a výdechem
Poeterapie - 5. 10. 2022

Mezi nádechem a výdechem

Na samém dně duše, ve stříbrných pavučinách bolesti,klíčilo nenápadně a tišesemínko nepostradatelnosti.Dnes pátrajíc po jeho kořínku, v touze přesadit ho do Lásky,našla jsem malou holčičku,jak tiskne od stříbrné pavučiny provázky. Tichem svým volala po doteku … Sebe – Tebe,křišťálovém doteku Země – Nebe …KDE se děje toto Spojení?KDO žije Život na Zemi?V zrcadleníLásky vlněníV nelpěníTlukotu zvučeníProud Tvoření od nikud tam…

Read More
Zrcadlení ve vztazích prakticky
Pro maminky - 7. 9. 2022

Zrcadlení ve vztazích prakticky

Vztah matka a dcera je nekonečná studnice pokladů. Je to jako hledět do kouzelného zrcadla. Máme-li odvahu upřímně se ptát, odpovědi přicházejí rychle. Každá máme svou matku a naše matka zase svoji matku atd. Témata naší ženské linie v nás vibrují celý život, podílejí se na formování našeho těla, našich pohybů i řeči, a zrcadlí se v našich vztazích s ostatními ženami. Na…

Read More
View makeup video

Kind words